GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Syltkrukor 7843688
nr 784 3688
Syltkrukor
diverse, 4 delar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 18:23:08